Blog

1 bardak çay Güne güzel başla

09 Mart 2021

Türkiye "kırmızıya" boyandı: Yüksek ve Çok Yüksek Riskli İl Sayısı 48'e Çıktı

09 Mart 2021
ürkiye, kademeli normalleşme sürecinin ilk haftasını geride bıraktı ve sonuçlar ne yazık ki iyi değil. İlk haftanın sonunda yüksek ve çok yüksek riskli il sayısı 39'dan 48'e yükselmiş durumda.

Aylardır hafta sonları ve akşamları evlerine kapanan Türkiye, kademeli normalleşme sürecinin hayata geçirilmesiyle birlikte bir nebze olsun nefes(!) aldı. Sağlık Bakanlığı, kademeli normalleşme sürecinde tüm illeri düşük, orta, yüksek ve çok yüksek şeklinde dört farklı risk grubuna ayırdı ve koronavirüs tedbirlerinin ne kadar katı olacağı, bu risk grubuna göre belirlendi.

Kademeli normalleşme sürecinin ilk gününde yayınlanan Türkiye’nin risk haritasında 39 ilk yüksek ya da çok yüksek riskli grupta yer alıyordu. Türkiye’nin en büyük illerinden İstanbul ve İzmir, yüksek riskli grupta yer alırken; başkent Ankara, orta seviye riskli il olarak dikkat çekiyordu. Tabi bu durum, yayınlanan ilk harita için geçerli.

Türk YouTuber'dan Yapay Zeka Destekli Robot Rapçi: E-Bliss

09 Mart 2021

Usta Oyuncu Rasim Öztekin Hayatını Kaybetti

09 Mart 2021

Geçtiğimiz gün kalp krizi nedeniyle hastaneye kaldırılan Rasim Öztekin tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Dr. Siyami Ersek Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavisi devam eden usta oyuncu kalbine yenik düştü.

Site Yorumları
Yorum eklemek için lütfen üye girişi yapınız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.